Fookusestv2lja perepildid

DSP_1292

Hei, armsad!

Ma tean. Kas pole mitte kaunis jäädvustus meist? Arvestades meie kõigi kolme hoolealuse liikumiskiirust ja püsimatust, siis selline pilt on lausa haruldus. Või kas ikka on? Selle taga on üks imeline fotograaf nimega Kristi, teatud kui Fookusestv2ljas.

Tegelikult kõik algas üsna juhuslikult ja üsna ootamatult minu jaoks. Nimelt oli meil tegelikult fotosessioon plaanitud ühe soomlannaga, kelle käekiri mulle väga meeldis aga kahjuks selgus, et meie rahakotile oli tema hind natuke liiga palju. Nii meil jäidki need perepildid kuidagi õhku rippuma ja me polnud päris kindlad, kuhu me lähme, kellega lähme, millal lähme. Seda olukorda arvestades võisin juba valmis olla, et need pildid meil nii pea tehtud ei saa, sest kui kindlat plaani pole, ripubki asi õhus pikalt. Meie õnneks tegi meie eest otsustava sammu ära Kristi, kes mind perega pildistama kutsus. Tal oli plaanis Soome tulla väiksele tripile ja selle käigus ka meid üles võtta. Mis luksus see on?

No, sellist luksust muideks Kristi just pakubki. Tulebki Eestis kohale teie koju mandri piires ja selleks on tal fikseeritud hind.

Kristi on hästi lihtsa suhtlemisega, teeb tööd väga rahulikult ja pealtnäha pingevabalt (ma ei tea, kas ka sisemiselt selline rahu tema sees valitseb). Samal ajal kui mina fotosessil higistasin nagu loom, et ometigi Glen koeraga pildile saada, kes ilmselgelt arvasid, et me läksime põllule palli mängima lihtsalt ja samas Gleanna veel enam vähem ärkvel hoida viimase hetkeni, oli tema vana rahu ise. Sai väga hästi aru, mida üks püsimatu kolmene tähendab ja kogu meie kaoses, suutis meist välja võluda imelised hetked, mida kahtlemata elu lõpuni heldimusega vaatan.

Ja ma absoluuselt ei tunne piinlikust ka öelda, et tundsin ennast kaunina, pärast jumal teab kui pikka aega. Selles osas pean tänama oma juukseid, mis sel päeval kohe eriti head koostööd tegid.

Lisaks mängib naiste jaoks kindlasti väga olulist rolli jumestus. Mul polnud 100% kindlat plaani lõpuni minna meikari juurde ja ma olen üldse selliste asjade suhtes mega kooner, sest see on ju vaid mõneks tunniks ja isegi mingit üritust õhtul ei toimunud, vain tunnike kaamera ees. Aga tegelikult pole need pildid vaid korraks vaatamiseks vaid terveks eluks imetlemiseks seinal ja albumis. Täna olen ma ikka väga rahul, et Kärolini juurde läksin. Aitäh, soovitajatele. Käroliniga mul mingit koostööd ei olnud aga kuna ta mulle eriti lähedal asus ja soovitusi jagus ka tuttavate seas, siis usaldasin teda. Jäin kokkuvõttes ka tulemusega rahule ja vajadusel lähen teine kord veel.  Soome mõistes küsib minu arust ka väga mõistliku hinda.

Ja muidugi ei tasu unustada, et ka läbimõeldud outfitid mängivad piltidel meie kasuks. Minule meeldib, kui riietus on läbimõeldud ja pigem tagasihoidlikumates toonides, et emotsioonid tuleks esile. Kõik peale minu kleidi oli meil juba ammu olemas ja mitte midagi pole sponsoreeritud. Lihtsalt Soomes elades paratamatult tekib huvi ka Soome disaini vastu. Lisan detailid postituse lõppu.

Kui aus olla, põdesin ma lõpptulemuse pärast kõik need päevad, kui pilte ootasime ennekõike seetõttu, et Glen oli täiesti püsimatu, mis ilmselt sobivate piltide hulka väga palju vähendas, Gleanna kippus lõpus väsima ja mina olen kimpus oma kaalunumbriga, mis minu enesehinnangut väga tugevalt mõjutab. Seega siit eriti tugevad kiidusõnad Kristile, kes suutis välja praakida kõigist fotodest umbes 95% ulatuses ainult sellised fotod, mis mulle meeldisid ja millel ma ei vaadanud, et ma olen nii tugevalt ülekaalus hetkel. Kes meist tahaks aastate pärast vaadata pilte ja mõelda, issand kui hirmus ma olin. Ikka tahad vaadata, et ma olin ka siis kaunis ja hoolitsetud.

Issand, kus nüüd läks lobaks. Hakkake parem imetlema Kristi ilusa töö tulemust.

Ahjaa, hoidke minu Instagramil silma peal, sest peagi tuleb üks loosimine, mille võitja saabki minna just Kristiga pildistama.

Pildid meist neljast ja viiest. Piltidelt näete meie totaalset reaalsust. Veidike veidrusi, veidike nalja ja Gleni kurjustamist isegi. Aga sellised me olemegi ja selline see elu meil hetkel on.

Mina ja mu lapsed. Olen uhke ema vaatamata keerulistele ja rasketele päevadele, vaatamata sellele, et meil on väga palju muresid. Aga nemad ongi minu edasiviiv jõud ja motivatsioon.

Minu aarded, minu mees ja mu lapsed.

Ja viimaks on meil ka üle pika aja mõni jäädvustus meist kahest. Kui te vaid teaks, kui keeruline on hoida armastust kogu selle segasummasuvila keskel aga siiski võimalik. Aitäh, et minu hullustega kaasa tuled. Ja palun, palun, et mina sinu töötempo ja veidrused ära kannatan.

Outfitid: 

G (elukaaslane)  pluus – KAIKO // püksid – H&M // jalatsid – converse

Minu kleit ja tagi – zara // jalatsid – H&M 

Gleni ja Gleanna riided – KAIKO // Gleni jalatsid – Stadium spordipoest 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s