Heveren – lemmikud tooted ja sooduskood

Hei, armsad!

Mul on paganama hea meel, et olen blogimise taas leidnud ja selle eest pean tänama oma koostööpartnereid taas, sest koostööd kannustavad mind blogima. Ja mida enam ma blogin toodetest ja teenustest, seda enam tekib ka häid ideid blogida millestki muust ning veidi tekib ka julgust ennast rohkem kirjapildis jälle väljendada. See hirm negatiivsuse ja pahatahtlike inimeste ees on kasvanud ikka suhteliselt suureks ja seetõttu olen ka blogimaailmas veidi vaiksem olnud ja pigem mitte nii isiklike asju jaganud, kuigi rääkida oleks palju, mis heatahtlike inimesi huvitaks ja põnevat lugemist pakuks.

Igatahes on tänase postituse ajendis üks minu uus koostööparner, kelleni ma ilmselt aasta tagasi vaevalt oleks jõudnud. Aga kuna aasta tagasi tegime kogu perega tedliku otsuse hakata rohkem tähelepanu pöörama loodussõbralikemale toodetele ja ka elustiilile, olen hakanud tasapisi tutvuma nende ettevõtetega, kes pakuvad midagi muud, kui meie tavapärane valik oleks olnud.

See on olnud üks keeruline teekond, sest nii pea, kui hakkasin reklaamima loodustooteid, sai minust paljud arvates justkui automaatselt looduslaps. Uskuge mind, et need asjad ei käi üldse mitte nii lihtsalt ja üle öö. Ka aastaga ei ole me kindlasti mitte kõige eeskujulikumad tarbijad ja saaksime kindlasti nii mõnegi ostu puhul teha paremaid valikuid, kuid päris tihti tuleb mängu hind. Loodustooted ja keskkonda säästvad tooted pole minu arvates üldse mitte odavad.  Kui me tahaksime kõik korraga vahetada loodusliku vastu, peaks meil kodus rahapuu kasvama. Ilmselt oleks võimalik soodsamalt läbi saada, kui käia ise metsas asjatamas, valmistada mingeid tooteid ise jne aga mul pole selleks lihtsalt aega, seega pean ma oma raha panema välja iga toote ja teenuse eest, et ise muid unistusi ellu viia oma vabade minutitega. Siin kohal ei saaks ma rohkem õnnelik olla, et mul tõesti blogiga selline katsetamine on võimalik. Ma arvan, et tasa ja targu jõutakse kaugemale, kui suure hurraaga peale lennates. Ma ei ole kuskil kuulutanud, et olen nüüd looduslaps aga need väiksed otsused, mida me oleme teinud, on olnud igati väärt ja me pole tagasi nn vanade tuttavate asjade või harjumuste juurde naasnud.

Igatahes hoidsin ma pikalt silma peal Heverenil ja ikka jäi silma neid, kes Hevereniga koostööd olid teinud ning nende tooteid kiitnud. Kui hea meel mul oli, kui nad minuga koostööd alustasid. Pärast seda, kui nende tooted meie koju rändasid, on meie kodus keemikaalide hais drastiliselt vähenenud, seda ennekõike just koristusvahendite näol.

Ja siin kohal tahangi alustada esimesest tootest, mille pakendit mul kahjuks enam alles pole (peate leppima e-poe pildiga), sest peale avamist ma selle ära viskasin AGA see on ilmselt minu number üks toode, mida ma edaspidi raudselt Heverenist ostan.

100% biolagunev taimsetest puhastusainetest koosnev üldpuhastusvahend – sh biolagunev pakend! Link SIIN

Nimetu-kujundus56

Ma olen nüüd ühe 750ml pudeli vahendit juba ära kasutanud ja kiidan tõesti. See lõhn on meeldiv, ei ärrita kuidagi meeli. Lisaks pinnad, mida sellega puhastan on kemikaalidest vabad. Seega on see toode eriti hea lastega ja lemmikloomadega peredele. Kujutage näiteks ette, et puhastate kodus üldpindasid ja tunnete ise, et pärast on selline keemiline lõhn kodus üleval. Ma ei kujuta ette, mis moodi see koerale veel mõjub. Ma arvan, et Merlot on siiani pärast minu lapi ja puhastusvahenditega üle käimist koomas olnud praktiliselt. Selle vahendiga olen pesnud ka põrandaid ja peegleid, aknaid. Plaanis on tellida ka samal “tableti põhimõttel” vahendid akende, peeglite ja põranda jaoks. (Tegelikult mulle saadeti starterkit koos põranda, klaasi ja vannitoa tablettidega aga ma lollike kiskusin paki lahti ja tabletid läksid segi, seega jäi mul teadmata, mis vahend mille jaoks on.)

Friendly Organic orgaaniline plekieemaldaja (link SIIN!) on järgmine toode, mis kindlasti leiab koha ka edaspidi meie vannitoas, pesukorvi lähedal.

KKK07244-2

Olen avastanud, et see on hästi tõhus, hea lõhnaga ja mega lihtne kasutada. Näiteks ajasin täna oma lumivalge pluusi peale vaarikamoosi. (mis pole üldse mitte üllatav minu puhul) Võtsin pluusi seljast, lasin paar törtsu kraanikausis sinna pleki peale, kui olin pluusi niiskeks teinud ja jätsin sinna, kuniks teine pesu pesi veel. Juba enne masinasse panekut polnud plekist muidugi märkigi. Sama tegin ka Gleni retuusidega millega pildistamas käisin. Ta oli kukkunud umbes 1000 korda rohu sisse ja lohises koeral praktiliselt järel. Püksid oli ikka päris õnnetus seisus peale pildistamist ja mina ühtlasi ka üsna õnnetu, sest need olid esimest korda alles jalas. Aga kodus lasin kohe selle sama plekieemaldaja sinna peale, mõnes kohas, kus oli plekk eriti tugev hõõrusin ka kergelt ja ma olin tegelikult üsna hämmingus, et enne pesumasinasse panekut olin ma juba need “uued” püksid tagasi saanud. Vanasti oleks ma suht kindlalt juba käega löönud. Mul oli kapis ikka nende ERITI rämedate plekkide jaoks Vanish (I know, räme keemia, õudus kuubis ja ma pesen pesu ju ometigi loodusliku pesupulbriga aga on ikka plekke, mis aegajalt olid väga pirtsakad). Aga ka Vanish ei tulnud kõigega toime. Siiani on see vahend igatahes mu täiesti pahviks löönud. Ja ei mingit haisu riietel ega kätel. Ainult mõnus piparmündi ja eukalüpti lõhn. Bye, Vanish!

Järgmine uus avastus on üks vajalik toode igale emmele, kes vähemalt ühte käru või vankrit omab. Friendly Organic jalutuskäru, vankri ja autoistme (sh turvatoolide) puhastaja. Link SIIN! Selle toote eest ei täna muideks mitte ainult mina Hevereni, vaid ka mu mees, kelle jaoks on nüüd auto koristamine lihtsam ja tõhusam. Kuna meie käruparki kuulub suisa kolm käru, millest vähemalt ühte iga päev kasutame, ning autos asetseb 2 tooli, mis pikemate reisidega päris rokased välja näevad, kulub seda kraami meil ilmselt üsna asjalikult. Ma ütlen ausalt, et kärude puhastamine on olnud siiani minu jaoks paras peavalu, sest mis ainega ometigi pesta? Laps ju ikkagi magab ja tiksub tihti seal päevas ikkagi päris mitu tundi ja ma ei tahaks, et käru pärast haiseks nagu keemiaosakond. See vahend lahendas minu jaoks igatahes väga olulise küsimuse. Kasutan seda kärude puhul nii istme, varju kui ka raami jaoks. PS! Seda vahendit kasutan ka siis, kui laps diivanile või köögitoolile miskit peale ajab.

KKK07238-2

Hambapesu on meie peres üks hell teema, sest paratamatult seostub mul kohe sellega Glen, kes hammaste pesemist konkreetselt vihkab. Ometigi ma pean teda veenma seda tegema kasvõi 1 x päevas. Kahjuks on ta hästi ühes kindlas asjas kinni ja seda ka hambapastaga.  Ta nõustub hambaid pesema vaid ühe kindla hambapastaga, mida oleme Soome kolimisest saati kasutanud. Ma loodan, et kui meil see päev saabub, kus ta näeb, et vana hambapasta on otsas, nõustub ta viimaks proovima ka Azetabio orgaanilist hambapastat. Gleanna igatahes kasutab oma vanusele vastavat hambapastat juba täna. Ma proovisin mõlemat pastat ka ise ja õuna maitse ületas minu arvates kümne kordselt küll vaarika oma aga siin kohal ei peagi ma tegelt eriti oluliseks hambapasta maitset, kui pigem järgnevaid tegureid:

Sisaldab Aloe vera lehe ekstrakti, mis rahustab tundlikke igemeid uute hammaste tekke ajal.

Hambapasta ei sisalda flouriidi.

Ohutu allaneelamisel.

Kõik erinevad maitsed, erinevatele vanustele leiate SIIT!

KKK07291-2

Järgmine toode, millel ma peatun, küll ilmselt meie vannituppa alatiseks peatuma ei jää, kuna ma teadagi olen lihtsalt Biovegan Family pulbrite näol oma ükssarviku leidnud AGA ma suhtlen oma jälgijatega ja olen mõnigi kord kohanud neid, kes lihtsalt pulbrit oma olemuselt ei armasta. Kõigile ei saagi meeldida, kõigile ei peagi sobima ja kui olete ikkagi nii väga geeliusku siis leian, et see Friendly Organic lavendlilõhnaline pesugeel beebiriiete pesuks (link SIINvõiks leida kasutust teie või kasvõi laste riiete pesemiseks. Tavalised poes müüdavad pesugeelid võivad nahale tekitada allergiat ja ekseeme sh atoopilist dermatiiti. Ja kui on vähegi soovi ja võimalust, võib osta ka juurde selle Friendly Organic lavendlilõhnalise pesupehmendi

KKK07302-2

MUIDE! Kuna hetkel on Heverenil käimas nii hea kampaania, et saate vähemalt 30€ ostukorvi korral kaasa tasuta 400ml suuruse vannivahu. SEE Good Bubble kõrvitsa ja metsiku liilia lõhnaga vannivaht on kindlalt võitnud meie südame, kuigi saime proovida ka teisi lõhnasid. Nimi kõlab küll täiega veidralt aga uskuge, see lõhn on I-ME-LI-NE!

KKK07270-2

Heverenilt tuli meile ka teisi tooteid, millega samuti rahule jäime ja soovitada oskan.

FRUU vegan ja 100% looduslik arbuusi maitseline huulepalsam ei jäta ebameeldivat maitsed ega kihti huultele. Glen jumaldab seda juba puhtalt selle arbuusi maitse pärast. Suvel küll nii tihti kasutust ei leia aga sügisest ilmselt pidevalt taskus. Maitseid on väga lai valik.

Good Bubble niisutav draakonivilja ekstraktiga 2in1 juuste- ja kehapesuvahend Inglismaal palju auhindu võitnud ja ka meie kodus esimesena otse lõppenud Hevereni poolt saadetud toode.

Good Bubble Aloe vera ja kurgiekstraktiga rahustav ja niisutav keha- ja juustepesuvahend kiidan selle toote kasutusmugavust. Kellel lapse peput vaja kraanikausis tihti pesta, siis pumbaga pesuvahend on väga hea abiline. Lisaks on näiteks tiheda pepupesu puhul oluline, et seda piirkonda pestes oleks pesuvahend eriti õrn naha vastu. Eriti tundlik on nahk siis, kui see juba punetab, ning vajab eriti hella hoolt.

Friendly Organic mänguasjade ja lastetoa puhastusvahend on ka üks tänuväärt toode ja kasutan seda momendil lastetoas, kuid kahtlustan, et lihtsalt üldpuhastus tabletid täidavad edaspidi mu vajadusi piisavalt.

Siin kohal ka küsimus, kas puhastate laste mäguasju üksipulgi? Ma pean tunnistama, et mina eriti mitte. Legosid oleme küll pesnud aga pole tegelikult pähegi tulnud näiteks puidust klotse ükshaaval puhastada. Sellist vajadust näeksin ilmselt kasutatud lelude puhul.🤔 Kuidas on teil? Kas ma olen laisk või kõige puhastamine on pigem ebaharilik?

Lõpetuseks tahan lisada, et kuna väga paljud tundsid muret, et ma endiselt ei ole proovinud kasutada ka loodusõbralikumat nõudepesuvahendit, siis rõõmustan teid nüüd uudisega, et järgmise tellimuse juurde lisan ma orgaanilise nõudepesu vahendi ja nõudepesumasina geeli, mida Heveren müüb. 🤭

Teile kehtib Heverenis ka sooduskood “karoliina”, millega saate kuu lõpuni 15% soodsamate hindadega ostelda. 

 

 

2 thoughts on “Heveren – lemmikud tooted ja sooduskood

  1. Teed karuteene lapsele, kui kasutad fluoriidivaba hambapastat. See aine on just see, mis tugevdab hambad. Hetkel on selle pastaga pesemine sama effektiivne nagu nühiks hambaid lihtsalt harja ja veega ehk siis kui soovid vältida hambaauke, siis vaheta pastat. Kui nimi “fluoriid” hirmutab, siis infoks, et seda leidub nii joogivees kui meie skeletis.

    Like

    • Tere! Tänan, et pöörasid sellele tähelepanu. Internetis ringi tuhlates leiab fluoriidi vaba märksõnaga esmalt just neid hambapastasid, mis on looduslikud ja fluoriidi vabad aga jõudsin tõesti mingi artiklini isegi, mis sisaldab sarbast infot, millest Sina räägid. Uurin seda veidi edasi. 🙂

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s