Uue kodu lemmikpaik

335FAF0E-052B-471D-86F7-1539E994ECABNoh, natuke naljakas on öelda uus kodu, sest tegelikult on see meie vana kodu ju. Aga uus kodu kõlab kuidagi mahedamalt, kuidagi nagu uue alguse võimalus, sest nii palju asju on, mida tahaks elus muuta ja mille muutmisega olen asunud tegelema.

Kohe kui Eestisse saabusime, käisin ma Teadliku Muutumise koolituse järelpäeval ja sain sealt veel nii palju uut hingamist. Sellest koolitusest kirjutan pikemalt eraldi. Mul oli suur ootus hakata siia jõudes trenni tegema, kohe kui rutiini naaseme ja G puhkus läbi on, sest puhkusel tahtsime palju aega koos veeta. Olgem ausad eks mul oleks keeruline ka olnud selle kolimis ja müümis tralli keskel trenni minna veel. AGA! Ma alustasin juba eelmine nädal jooksmisega, ning see nädal olen jõudsalt jätkanud. Peale selle sooviksin ma uues kodus vabaneda ka halvast harjumusest igasugust kraami kokku osta ja ma olen väga edukas selles olnud. Ma olen oma kapis olevatest asjadest (ja asjadest mis sinna ei mahtunud) väga paljust loobunud. Tasub ka märkida, et isegi ühe käru müüsime ära.

4ABD89C8-62E1-4C35-95EB-EE17970367E8

5BC68053-E670-4A5C-A615-37C1765EB2C3

Nimelised rätikud kinkis meile BioVegan Family.

Aga, uue koduga harjumine on minu jaoks rohkem kui raske, sest ma olen paraku saanud selle viimase aastaga täiesti sisustuse sõltlaseks. Käin mööda Printeresti, vahin sisustuselemente ja vaatan teiste inimeste kodusid ka hoopis teise pilguga. Ei tasu mainidagi, et ma olin meie eelmise korteri sisustusega niiii rahul, sest see oli soodsalt ja minu näoga sisustatud kodu. Siin aga pole eriti mingit mänguruumi ja ega meie rahlised seisud ei luba siin ka suuri muudatusi teha kahjuks. Oleme siia soetanud mingeid hädavajalike asju ja proovin muuta seda nii palju kui võimalik endale meeldivamaks. Ma ei saa midagi parata, et pruunid toonid ja see stiil mis siin on, ei ole lihtsalt minu stiil. Aga ma olen tänulik, et mul selline kodu on, mis on soe, korralik ja puhas. Kuna ma tegutsen selle kallal, et seda kodu omaks võtta sellisena nagu ta meil praegu on, siis ma otsin siin asju mis mulle selle kodu juures väga meeldivad.

8727F751-DD9D-462D-8A31-115FFFD1FF94

4F417BBC-409B-4472-90A4-13F49B929AF9

Meie pere riideid pestakse ka uues kodus BioVegan Family toodetega. Selline praktiline kink on lihtsalt nii tore. Meie pere tänab BioVeganit!

Kahtlusteta meeldib mulle selles kodus kõige rohkem meie vannituba, kui üheskis teises kohas, kus ma elanud olen. See on suur, avar, valgusküllane ja mis kõige parem, on meil vann. Soomes olles tundsin tohutuuult puudust vanni olemasolust ja no olgem ausad, me nüüd naudime seda ikka täiega. Ilmselt paljud valgutavad pead selle peale, et vannis käimine on tohutu vee rasikamine. Aga me elame korra ja see on minu viis lõõgastuda.

Kui oluliseks peate teie vanni olemasolu?

Peatselt, kui oleme oma elutoa, magamistoa ja esiku ka selliseks saanud mis silmale okei on vaadata, jagan ka neid teiega.

Detailid

dušikardin, prügikast, seebidosaator, hambaharjade tops, lauapeegel, lillepoo, hallid rätikud – IKEA

pesukorv – empsilt saadud kunagi

porihari koos paberi hoidjaga – osta.ee oksjon

korvike laual – Jysk

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s